Мајкл Џексон беше здрав!!! Па зошто умре?

26 јули, 20110
michael-jackson-live copy

Судењето на докторот, на покојниот Мајкл Џексон е сеуште во тек. Од најновото судско рочиште е заклучено дека тврдењето на докторот дека здавствената состојба на Мајкл била многу лоша, пред неговата смрт е неточно.

На судијата како доказ му биле дадени снимки од последните денови на Мајкл, при што по 16 часа поминати во гледање на квалитетни снимки, дојдено е до заклучок дека здравствената состојба на Џексон била добра.

Со ова се намалува можноста докторот Конрад Мареј да биде ослободен од обвинението дека е виновен за смртта на Џексон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit