Малиот ангел на Бранџолина, полудо од родителите :))

17 август, 20110
анџелина и бред

Додека Брет Пит (47) во Лондон снима нов филм, Анџелина Џоли (36) секој слободен момент го поминува со нивните шест деца. Ги однела во продавница за играчки, во театар на мјузиклот Шрек и на куклена претстава. Секоја нивна прошетка ја пратат новинарите и обожавателите, а особено обезбедувањето. На семејството внимаваат шест телохранители.

Додека близнаците Нокс и Вивиен, воопшто не се занимаваат со се што се случува околу нив, славата на нивните родители очигледно натешко ја прифака Шилох (5), првата биолошка ќерка на Анџелина и Бред. Шилох, која обожава да носи машка облека, на папараците им го исплази јазикот, а Анџелина на овој гест само се насмевнала.

Шилох сеуште го “цица” палецот, а веќе си има изградено свој имиџ, се облекува како момче, веројатно поучен од постарите браќа и сите во куќата  како што изјавил Бред Пит, мора да ја нарекуваат Џон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi