Малиот Кристијано на прошетка со баба му

15 март, 20110
Cristiano-Ronaldo

Еден од најдобрите фудбалери во историјата на фудбалот, Кристијано Роналдо пред извесен период го доби својот прв син. За него се грижи тој, и неговата мајка. Но, за биолошката мајка на детето Роналдо не сака да зборува и не сака да го открие нејзиниот идентитет се додека неговиот син не стане полнолетен.

Ова се фотографиите кои се објавени од прошетката на  малиот Кристијано и неговата баба, која го чува додека татко му е присутен на теренот.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma