Шакира и Пике блеснаа на насловна

15 март, 20110
shakira i pike

Иако за нивната врска се шпекулираше уште додека Шакира беше во врска со поранешното момче, се до денес тоа не беше потврдено. По 11 годишната врска на Шакира, таа изгледа доста заљубено со новото момче, фудбалерот Џерард Пике.

Заедничката фотографија се најде на насловната на магазинот Карас, која беше направена од папарацо.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi