Кејти Пери со нов изглед

15 март, 20110
Katy Perry fragrance launch in Cologne, Germany

Кејти Пери повторно ги изненади своите фанови со новиот изглед. Научени да ја гледаме во костимите од латекс, тул, тантела… инспирирана од шеќерниот свет, овој пат на промоцијата на нејзиниот најнов парфем “Purr”, таа се појави во елегантен, тесен виолетов фустан.

Промоцијата на нејзиниот најнов парфем “Purr” се случи во Германија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi