Малиов на Ким Кардашијан аздисува, па сега ја моли да не го остава..:)

27 октомври, 20110
kris_humphries_kim_kardashian

Двојката Ким Кардашијан и Крис Хамфрис, имале експлозивна расправија за претераното забавување на Крис. Странските медиуми јавуваат дека Ким би можела да го напушти поради тоа.

Крис Хамфрис, сопругот на Ким ардашијан прави сé што е можно да го зачува нивниот брак.

Иако тие се венчаа само пред два месеци, Ким наводно е подготвена да го остави,  а тоа факт го убива Крис.

“Секој ден и се извинувал на својата сопруга”, изјавил анонимен извор.

“По претходните расправии овој месец, тој сфатил дека не е во ред со него и буквално ја моли да не го остава’, додал изворот.

“Крис е очаен, навистина го вознемирува помислата дека може да ја загуби”, изјавил изворот и нивните пријатели, кои веруваат дека тие двајца се сродни души.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi