Maма ми кажа да ја одј.бам Маријана

2 јули, 20110
nemes-veliki-brat-300x200

Овие од Големиот Сват станаа фељтон. Катастрофа.Недоносениот Немеш има некоја мајка, опасна “старка“ што на синчето свое комплетно му го контролира животот.

Замислете. Ај што ја исфрли талентираната порно глумица од животот на својот син, сега забранила да и се споменува името.

Му дошле другарчињата на гости и оп забрана. Нема споменувањена името Маријана во нејзината куќа.

Маријана извиси и од дома и од овој недоносениов. И преостанува да почне добра порно кариера со нашиот Драги шпага. Ем си одговараат и физички и психолошки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi