ВИДЕО: Гадафи се заканува на Европа

2 јули, 20110
CC5BEF71E32F8D4BAA69439BAC446680

Гадафи после месеци живеење во ,,мишји дупки,, полудел скроз. Вчера на огромен митинг се обратил на стотици илјдници полудени Либијци со зборовите: Алах Акбар. Европа нема да има мир. Со господ напред ,,друже,, Гадафи. Само тешко дека својот ,,огномет,, ќе го преживееш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi