Мараја Кери се плашела дека нема да може да оди!

23 октомври, 20110
mariah_carey_67

Пејачката Мараја Кери откри дека се плашeла да не остане неподвижна  по тешкото пораѓање.
Пеачката на мега хитот “Без тебе” страдаше од висок крвен притисок и дијабетес пред пораѓањето со близнаците Морокан и Монро во април оваа година.
Во изјавата за едно списание, Мараја Кери објаснува дека таа поминала низ тежок период од бременоста, иако на крајот породувањето и дошло како олеснување.
– Се плашев дека нема да проодам.Одвај се справив со огромниот товар. Секогаш требаше некој да ми помогне да станам додека седев, неможев и до тоалет сама да одам- ја кажала пеачката својата мака, пишува весникот Блиц.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma