Малите зелени снимени во Амазонија?!

23 октомври, 20110
106850

Британски туристи кои биле во бразилските прашуми снимиле чудно суштество кое стоело до едно дрво, а кое неверојатно личи на вонземјанин.

Двајца британски туристи успеале да го „фатат“ со камера, а на сниката имало у чуден блесок од светлиа која се верува дека доаѓа од друг свет.

Чудесната појава која била снимена во прашумите на Амазон, за оние кои веруваат во вонземјаните е уште еден доказ за нивното постоење.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2Gv6XqG9lVs

httpv://www.youtube.com/watch?v=fB56gCPkUfY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş