Марија Шрајвер: “Син ми не може да дише!” Најде време да биде мајка!

24 јули, 20110
maria-shriver

Марија Шрајвер повикала брза помош сосема смирено и сталожено… по несереќата на нејзиниот син Кристофер Шварценегер, во Малибу минатиот викенд. Несреќата се случила додека тој сурфал, го покрил голем бран и се здобил со неколку скршеници и колапс на белите дробови.

“Тој не може да се движи на плажата…можеби има скшени ребра или слично. Се работи за мојот син…тој е буден и дише…само неможе да се движи. Има проблеми со дишењето”, се изјаснила ”загрижената“ мајка.

Кристофер бил пренесен во најблиската болница, каде му биле пронајдени повеќе скршеници и колапс на белите дробови. Но докторите веруваат дека се ќе биде во ред.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit