Маријана го преболе Немеш?

9 јули, 20110
marijana 1

Победничката на Големиот Брат, некако брзо го преболе Немеш. Таа заедно со уште неколку учесници од шоуто лудо се забавуваше во белградските сплавови. Таа и Хорват не се одвојувале цела вечер.

Како и сите обични гости во клубот, така и учесниците без посебни барања за сепаре, или приватност, се забавувале до раните утрински часови. Маријана вечерта била забележана од многу присутни гости. Кога таа се појавила во клубот, веднаш почнале да и пристигнуваат пијачки, меѓу кои и две шишиња најскап шампањ.

Додека Маријана се забавува со Хорват во Белград, Немеш се одмара со татко му на Тасос.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit