Маријанче била совршено несовршена

15 јули, 20110
marijana-cvrljak-big-brother-pozadine

Иако беа пред камерите 24 часа во денот неколку месеци, сепак има некои работи кои ни се малку познати за учесниците во реалното шоу Велики Брат.

Кога станува збор за Маријана, нејзиниот љубовен живот ни е познат на сите нас. Но, има некои работи кои не сме ги знаеле.

Тоа е дека таа кога била мала сакала да биде стјуардеса, иако се плашела од висина.

На прашањето што би променила кај себе, Маријана одговорила дека е задоволна од својот изглед. Сега сум совршено несовршена и ништо не би менувалана себе, е одговорот на Маријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit