Убавите жени на спортистите

15 јули, 20110
zenisportisti

Без нив спортистите не би биле исти. Како што ни тие самите не би биле тоа што се без спортисти. Ова се убавите жени на популарните спортисти.

Никол Шерцингер.

За неа не може да се каже дека е ловец на пари и дека со формула возачот Луис Хамилтон е заради слава. Никол е позната пејачка која има постигнато големи успеси со нејзината група Пусикетдолс, но има и успешна соло кариера.

 

За разлика од неа Џесика Микабата

не беше толку популарна пред да биде во врска со шампионот на Формула Џенсон Бартон.

 

Кога е Формула 1 во прашање се знае кој е таткото.

После Наоми Кембел, сега ја шета Елизабета Грегорачи.

 

Не се само возачите на Формула успешни со убавите жени покрај себе, и фудбалерите можат да се пофалат со убави партнерки.

за која слиукањето на провокативни статии не е проблем. Ова е една од попристојните нејзини фотографии која упеавме да најдеме.

 

Ова е поранешната сопругата на Рафаел Ван Дер Варт,

Силвија која е позната телевизиска ѕвезда.

 

Но, затоа пак сегашната сопруга на Ван Дер Варт е секаде каде тој настапува. Ова е Јоланте

 

Фантастичниот стрелец Филипо Пипо знае да цели и кога се жените во прашање. Тој ја освои убавата Алисија Вентура.

 

И тенисерите можат да се пофалат со убавите половини. Ова е девојката на Рафаел Надал, со која е уште од тинејџерските денови, Чиска Перељо.

 

Јелена Ристиќ, ова е девојката на најдобриот тенисер на денешницата Новак Џоковиќ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit