Медениот месец на “порно дивата” Кардашијан, “вознемирен” од папараци:))Абе гонете ги…:)))

27 август, 20110
267326-kim-kardashian

Е ова не е нешто што го слушате секојдневно!

Познатата Ким Кардашијан имала неколку несакани посетители за време на нејзиниот меден месец во Италија. Но, тие не биле папараци гладни за пари, таа била вознемирувана од стадо кози!

Ким објавила слика од стадо кози кои го блокираат сообраќајот. Ние знаеме дека таа сака да крева фама околу себе, сепак таа е од Лос Анџелес, но ова било навистина поинаква ситуација…

“Ретко може да се види ваква слика во сообраќајот “, таа објавила на Twetter. “ Мора да ја сакате Италија!“

Се надеваме дека патот бил исчистен брзо и безбедно, бидејќи Ким и нејзиниот сопруг Крис денес мора да пристигнат во САД. Како и да е, Ким за People изјавила дека веќе прават план за втор меден месец, кон крајот на годинава. Се надеваме дека ќе бидат поштедени од вакви ситуации…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma