Меган Фокс и нејзината вегетаријанска диета, што дава резултати ВЕДНАШ! :)

29 август, 20110
megan-fox

Сексиплината Меган Фокс ја отфрлила ефикасната вегетаријанска диета, бидејќи изгубила премногу килограми.

Можеби се сеќавате на минатогодишните фотографии на оваа актерка кога таа изгледаше премногу слаба?

Актерката откри дека таа изгубила килограми пред се за филмот Трансформери кога држела строга вегетаријанска диета.

Во едно неодамнешно интервју, таа изјавила:

„За година и пол, до пред околу четри месеци држев строга вегетаринаска диета, консумирав само овошје и зеленчук, без леб, без шеќер и кафе, но ослабев премногу килограми. Сега јадам од се по малку, тренирам и вежбам три пати неделно со мојот тренер.“

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma