Megan Fox ќе ја брише тетоважата со ликот на Marilyn Monroe

28 април, 20110
megan-tattoo

Megan Fox не сака повеќе да го има ликот на Monroe на своето тело. Таа изјавила дека деновиве ќе ја отстрани тетоважата. Не е важно колку ме болело, сакам да ја тргнам затоа што сметам дека не треба да ја имам Marilyn на себе за да се потсетам дека не треба да потклекнам на проблемите во мојата актерска кариера, изјавила Megan.

Сега сум доволно силна за самата да се потсетувам која е мојата цел, додала Megan.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/