Меколи Калкин се раздели со Мила Кунис

3 јануари, 20110
mila-lgcut

Ѕвездата од култниот филм Сам дома, по осум годишна врска со Мила Кунис се разделија. Изворите велат дека тие веќе неколку недели се разделени, а сето тоа го држеле во тајност се додека таа не го промовира новиот филм со Натали Портман, Црн Лебед. Нивната разделба била мирна и сепак останале блиски пријатели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma