Мел Гибсон има нова девојка

19 јуни, 20110
Mel_Gibson_1_2_3

После тешкиот период на разделба со Оксана Григореив каде тој и претел со смрт, силување и ноговите шовинистички испади Мел Гибсон сепак најде и сили и време за нова девојка. Тој сега е во врска со Стела позната манекенка од Грција.

За Стела е познато дека малку е чудна во изборот на својата облека но и по честите посети на фетишистички забави на кои се облекува само во црна кожа и високи лакирани чизми. Дали Мел Гибсон си нашол сродна душичка ќе покаже времето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma