Мераклика за бебе- Џесика Симпсон!

21 јули, 20110
jessica_simpson02

Секогаш кога ќе се појави рускокосата пејачка Џесика Симпсон со зголемена тежина или е сликана од агол кој дава погрешна слика се зборува дека таа е бремена.

Така и овој пат папараците ја фатиле Џесика како шета во Беверли Хилс со тесно фустанче под кое се гледало стомачето на Џесика. Веднаш медиумите биле преплавени со веста дека таа е бремена. Но, нејзиниот портпарол ја демнатирал веста.

Дали луѓето навистина сакаат да ја видат Џесика бремена, или пак таа постојано ги провоцира новинарите?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/