Мет Дејмон: Никогаш не би сакал да сум на местото на Бранџeлина!!!

20 јули, 20110
bred-i-andjelina

Актерот Мет Дејмон признава дека никогаш не би се менувал со колегите Анцелина Џоли и Бред Пит.

“Имам пријатели кои живеат како затвореници. Бед Пит и Анџелина Џоли, се едни од нив. Тие неможат никаде да се појават, ако излезат во обична прошетка тоа се претвора во меѓународен инцидент”, изјавил 40-годишниот Оскаровец, кој ужива во прилично нормален живот во Њујорк со неговата сопуга и децата.

Популарниот актер се радува што живее со “нормални” сограѓани. Луѓето во Њујорк се кул, не полудуваат кога ќе ме видат на улица”, изјавува Дејмон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit