Ова суштество не е од нашата планета?!

20 јули, 20110
alienchupacabra

Неодамна еден корисник на Youtube, со име Chonecom објави неколку снимки од средба со необично суштество кое тој го снимил како се движи во неговиот дом. Иако не е сигурен за какво суштество станува збор, необичната појава на неколку пати го имала престрашено.

Необичното суштество испуштало чудни звуци, се движело околу куќата, а потоа се сокрило во шумата. Авторот  на видеото тврди дека пронашол и гнездо од истите суштества, но неможел да го истражува бидејќи таму ја пронашол својата мртва мачка.

Тој успеал само на неколку наврати да го сними суштеството. Автентичноста на снимките се уште се испитува, а се истражува што всушност е суштеството.  Некои веруваат дека станува збор за вонземјанец, а додека други се соменваат дека тоа е Чупакабра.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UAVosslbeao

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit