Мишел Обама испратила разгледница со НЛО снимено над Белата куќа! :)

21 декември, 20110
bk

Вашингтон – една жена од САД тврди дека нејзиното семејство добила официјална разгледница од Белата куќа на која јасно се гледа НЛО.

Разгледницата според зборовите на Дон Браун Ајс од Јужна Дакота, ја испратила првата дама на САД, Мишел Обама.

Потврдено е дека сите копии немале НЛО на себе, а некои експерти се сомневаат дека Белата куќа или владините агенти забележале што има на фотографијата, па повеќето од нив биле преправани во фотошоп.

Белата куќа неодамна и службено ги негираше сите наводни сокривања за постоењето на вонземјаните.

httpv://www.youtube.com/watch?v=cKduo4OdTso

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma