Мислам дека од стрес ќе умрам млада

19 јули, 20110
adeleJLP62528062011

Пејачката Адел изјавила дека се плаши дека ќе умре млада, бидејќи страда од анксиозност пред настапите. Иако има само23 години, стравот пред настап во живо и е толку силен поради што е убедена дека ќе умре млада.

“Се вкочанувам од страв. Имам ужасна трема пред да излезам на сцената. Не знам зашто ми се случува тоа…Мислам дека ќе умрам млада од силниот стрес”, изјавила Адел. За да и биде полесно таа се вратила кај својата мајка и веројатно ќе остане да живее со неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi