Сите го сакаат мирисот на Џастин

19 јули, 20110
jb naslovna

Парфемот “Someday” на канадската ѕвезда Џастин Бибер ги руши сите рекорди во заработувачка. До сега овој парфем во ланецот на парфимерии Мејсис, оствари заработка од три милиони долари.

Директорот на ланецот парфимерии изјавил дека доколку вака продолжи продажбата на овој парфем тој ќе биде најпродаван парфем за 2011 година. Таков успех имавме само со парфемите на Бритни и Џенифер Лопез, додал во изјавата диретитот на парфимеријата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit