Мистериозни знаци и кругови ги зачудиле мештаните

13 јули, 20110
012

Жителите во областа Челабинск едно утро биле видно иненеадени кога во околните полиња здогледале мистериозни ознаки.
Многу веруваат дека мистериозните кругови и знаци се дело на вонземјани. А тоа го потвдуваат со фактот дека во последно време во таа област има голема раздвиженост на НЛО.

Некои од НЛО ентузијастите и дел од мештаните веруваат дека тие се дело на вонземјани, но има некои кои го велат спротивното и дека тие појави настанале како резултат на силен ветер и дожд, или дека се работи за природен феномен.

Штета што снимката не е достапна и во птичја перспектива за да можеме подобро да уочиме за што точно станува збор.

Во прилог ви го покажуваме видеото кое го растревожи Челабинскиот регион во Русија.

http://www.youtube.com/watch?v=Ya5-W8p0DnU&feature=player_embedded

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit