Семејството се појави на црвениот тепих

13 јули, 20110
Sarah Jessica Parker attends the premiere of 'Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2' at Avery Fisher Hall, Lincoln Center on July 11, 2011 in New York City.

Сара Џесика Паркер се појави на црвениот тепих на премиерата на Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2, која се одржа во Њујорк.

46-годишната актерка направи семејна афера, со присуството на настанот со сопругот Метју Бродерик и 8-годишниот син Џејмс. Се чини дека фотографите биле повеќе сконцентрирани на семејството, отколку на самиот настан.

Сара се појавила во сатенски фустан и палто Oscar de la Renta, а нејзниот изглед го доплнила со торба од Ferragamo, чевли Alexander McQueen и накит од Fred Leighton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit