Младиќ го лечеле јавно во Белград во 2009 та година

1 јуни, 20110
P1-BA909_MLADIC_G_20110526192418

Адвокатот на фамилијата Младиќ, Милош Шалијиќ има документ кој докажува дека Младиќ во 2009-та година се лечел на една од клиниките во Белград.

Дали тоа ја докажува вината на актуелната српска власт во криењето на хашкиот бегалец?

Пандорината кутија е отоврена!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma