Џоан Колинс продава стан заради финансиска криза

1 јуни, 20110
Joan Collins 3

Британската актерка Џоан Колинс, најпозната по својата улога Алексис во хит серијата од осумдесетите, “Династија”, приморана е да продаде еден од своите имоти заради финансиската криза. Таа поседува четири недвижности, но сега морала да се одвои од станот на Менхетен. Овој имот располага со четири спални соби и повеќе тоалети.

Таа изјавила дека многу тешко ја поднела одлуката за продажба на овој имот, но финансиите ја притиснале. До сега сите се чудеа како постигнувам финансиски да одржувам толку имоти, но еве дојде денот кога повеќе не можам да го правам тоа, изјавила 78 годишната Колинс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi