Модата не познава граници

7 јуни, 20110
naoale123

Очилата за сонце се неопходен моден додаток, а пред се се функционален додаток што не штити од сонце и сигурно ни го олеснува појавувањето на сонце. Но како очилата имаат повеќе функции, покрај овие основните што не штитат од сонце, доказ се и овие откачени очила.

Можеби вас не ве интересира екстравагантност како Лејди Гага, но секако овие очила може да ве воодушеват. Се работи за златни police, кои наместо стакла имаат златни траки, дизајнирани од Desiree Heiss и Ines Kaag. Со овие очила дефинитивно ќе привлечете внимание, каде и да се појавите. Меѓутоа, ако сакате да се заштитите од сонце, овие очила не се правиот избор за вас. Впрочем, дали е возможно воопшто да се движите со овие очила?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma