Модерна бајка за Снежана како трилогија

4 јули, 20110
s

Новата верзија на бајката за Снежана се планира да биде направена како трилогија, изјавил продуцентот Џо Рот.

Приказната ќе заврши, а ќе останат прашања без одговор. Прашањата за трите главни локови ќе останат не одговорени. Во оваа филмска верзија лошата кралица ќе ја глуми Шарлиз Терон, Кристен Стујарт ќе ја има улогата на Снежана, а Крис Хемсворт ќе ја има улогата на ловецот.

Холивуд спрема уште една приказна за Снежана, но во него ќе ја видиме Џулиај Робертс.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/