Сексот и градот: Кога Шарлот беше мала…

4 јули, 20110
seksot i gradot selena

Новото продолжение на филмот Сексот и градот, ќе зборува за тинејџерските денови на главните ликови, ова е вест која веќе ја имаме објавено. Но, сега имаме и информација за тоа кој ќе се појави на местото на главните улоги, овој пат во нивните тинејџерски денови.

Кендис Бушнел, авторката на романот изјавила дека ликот на Шрлот, во тинејџерските денови ќе го глуми познатата актерка и девојка на Џастин Бибер, Селена Гомез. Мислам дека таа одлично одговара на оваа приказна и се надевам дека и останатите ќе се сложат со моето мислење, изјавила Бушнел.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/