Модните грешки на познатите

17 март, 20110
katy-holmes

Иако се под лупа на модните критичари, и постојано се следени од папараци славните личности често си дозволуваат да се појават на улица облечени во лоша комбинација. Некои тоа го прават и на големи манифестации, гостувања во телевизиски шоуа, но тоа е само поради лошиот вкус. Еве само еден дел од оние кои направиле модни грешки.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma