Монструм мајка оставила бебе во контејнер..полуде светот..нема крај:(

16 август, 20110
110420-kontejneri

Пар кој се шетал во саботата навечер низ градот Кабеза де Торес во југоисточна Шпанија бил поприлично шокиран кога во контејнерите кои биле во нивна близина слушнале детски плач. Тие веднаш провериле и во еден од контејнерите пронашле двегодишно девојче.

Девојчето било пронајдено под неколку големи кеси со ѓубре, а медиумите известуваат дека детето “плачело и покажувало јасни знаци на паника”. За среќа, лекарите утврдиле дека девојчето било во добра здравствена состојба, и веднаш било дадено на социјалните служби кои понатаму ќе се погрижат за детето.

Полицијата успеала да ги пронајде несовесните родители и против нив ќе биде покренато обвинение. Наводно се работи за брачен пар од северно-африканско потекло.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit