Во што се претвори Никол Кидман…

16 август, 20110
Nicole Kidman seen with bleach blonde hair and wearing white stilettos filming in New Orleans, LA

Актерката Никол Кидман имавме можност да ја видиме во секакви изданија, но нејзиниот нов изглед во филмот The Paperboy дефинитивно беше изненадување!

Актерката Никол Кидман е фотографирана на сетот на филмот The Paperboy, кој треба да премиерно да се прикаже во 2012 година. Се работи во полна пареа на филмот, а режсерот Ли Даниелс на овој проект, заедно со Нокол Кидман, го ангажирал и Џон Кусак, Метју МекКонаги, Зек Ефрон и Тоби Магуера.

Никол е последна од наведните која го потпишала договорот. Таа била замена за Софија Вергара, која морала да се откаже поради снимањето на ТВ – шоуто Modern Family.

Последен пат на филмското платно Никол можевме да ја видиме на филмот “Зајачка дупка”, а за оваа улога таа беше и номинирана за Оскар.

Што се однесува  до улогата во трилерот The Paperboy, 44-годишната актерка прилично го измани својот изглед и од елегнатна, префинета се претвори на ефтина девојка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi