ВИДЕО: Морбидна љубов!!! Да плачеш или да се смееш?

13 август, 20110
kesi

Кеси (26) од САД секој ден со себе ја носи урната со пепел од нејзиниот сопруг. Таа едноставно не излегува од дома без неа, ја носи во кино, ресторани, на шопинг. Дури и спие со неа. Покрај тоа, Кеси повремено и јаде од пепелта во урната.
– Кога ја претурив пепелта од кутија во урна, пробав малку од пепелта. Од тој момент, јас уште јадам од пепелта,  и се уште не можам да запрам, изјавила Кеси.
Кеси и Шон се венчале во 2009 година.

– Во него го најдов сето она што го сакав од мажите. Подоцна тој доби напад на астма и почина. Ми недостига страшно, изјавила Кеси. Кога оди во продавница, купува од производите кои многу ги сакал Шон. Додека дома му ја готви неговата омилена храна.

– Понекогаш луѓето ми се смеат. Тие мислат дека ова е некоја игра. Но, јас сум сериозна, ова е мојот сопруг, изјавила Кеси за TLC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi