И трета будала за денес:)) Овој лудиов бил пред куќата на Шерон Стоун:))) Што викал-прочитајте:))) Луд до даска:)

13 август, 20110
sharon_stone_8

Полицијата уапсила човек и веднаш го привела, откако тој пред куќата на Шерон Стоун (53) во Холивуд Хилс извикувал дека го убил Осама Бин Ладен. Како што изјавила полицијата се работи за човек на возраст од околу 50 години, а до куќата на актерката пристигнал со такси. Но и покрај тоа што викал дека го убил Осама бин Ладен, тој тврдел дека има дете со Шерон Стоун.

Шерон Стоун за време на инцидентот не била дома, моментално таа снима филм во Њујорк. Актерката во минатото во два наврати имала сериозни проблеми со мажи кои ја следеле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi