Морган Фримен како магионичар

12 август, 20110
morganfrimen

Познатиот актер Морган Фримен е во преговори за улогата на магионичар во филмот „Now You See Me“. Фримен најверојатно ќе се приклули на актерската екипа во овој филм, кој ја сочинуваат Мелани Лорон, Марк Руфало, Аманда Сејфрид и Џес Ејсенберг.

Овој актер во јуни ги демантираше шпекулациите на медиумите дека сака да се повлече од Холивуд, откако доби награда за животно дело од Американскиот филмски институт. Во новиот филм кој тој веројатно ќе глуми стану збор за борбата меѓу ФБИ и една банда мангионичари кои ограбуваат банки за време на нивните перформанси.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit