Може ли да биде романтично, запросувањето во јавен превоз?! :)

6 ноември, 20110
Може ли да биде романтично, запросувањето во јавен превоз?! :)

Ретко кој би помислил дека јавниот превоз е место каде некој ќе ја побара раката на девојката. Меѓутоа со многу љубов, детален план, кративност и помош од пријатели се е можно. Една таква снимка се појави на интернет, а ја постирале пријателите на парот од Лондон Адам Кинг и Луси Роџерс.

Погледнете како дечкото на оригинален начин ќе ја запроси девојката.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3mWXrHi1Rks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş