Можеби глуми во петпарачки филмови, ама изгледа екстра :) Кармен Електра во акција :)

20 август, 20110
carmen-electra1

Оваа Кармен Електра никако да остари. Иако глуми во „петпарачки филмови“, мора да признаеме дека изгледа одлично. Како да не поминала ниту една година од нејзиното прво појавување на Бејвоч, а камоли цели 15 години.

Сексипилната „спасителка на плажата“ деновиве започна со снимање на својот нов проект насловен како „Напад на двоглавата ајкула“ (2 Headed Shark Attack ). Облечена во ултра тесна маичка и куси панталони, таа го привлече погледот на сите припадници на посилниот пол.

Само погледнете како мажите ја „манијачат“ оваа секси убавица која, верувале или не, има 39 години. Дечко, џабе се звериш, силикончиња се тоа :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi