Мозочна „гимнастика“!!!

25 септември, 20110
7. mozocna gimnastika

Видео кое покажува како нашиот мозок може едноставно да се „излаже„. Оваа илузија е неверојатен доказ дека, не е се онака како што изгледа!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi