Се соблекоа жените на кралските маринци:)) лелеее:))) ќе има пукање:)))

25 септември, 20110
8

Девојките и сопругите на кралските британски маринци станаа ѕвезди на секси календар. Сè започнало од идејата на момците да им се испратат слики кои ќе ги потсетат што ги чека кога ќе се вратат дома, но откако сликите се покажале како доста квалитетни, се одлучило да се направи календар. Приходите ќе одат во добротворни цели, така што слободно купете си еден.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi