Му ѕиркаат зелени во спалната соба :))) Епа нема да го ѕиркаат во WC на шоља :)))

27 октомври, 20110
naslovna

Виетнамски ветеран, Мајкл Роули и неговиот син од Норт Порт на Флорида, тврдат дека околу куќата им се мотаат ветерани.

Мајкл Роули и неговиот син во овој град се доселиле во април, а од тогаш имале неколку пати ги сретнале овие чудни суштества.

“ Човек на се се навикнува, па така и на тоа да се сретнува постојано со суштества со големи црвени очи. Навистина, необично е да ги видите, се појавуваат кога сакаат, но верувам дека овде се мирни и сигурни”, изјавил Мајкл и на новинарите им понудил неколку докази.

Еден е отпечатокот земен од местата каде наводно се сретнал со вонземјаните, а друга е снимката од вонземјанец кој се упатува во спалната соба.

За овој случај се заинтересирале и луѓето од MUFON – Mutual UFO Network, кои планираат да постават камери околу куќата. Дали навистина успеале да снимат вонземјанци, прашање е сега.

Дали овие докази на Мајкл се доволно добри проценете сами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi