Домот од 7 милиони долари на Риси Витерспун

27 октомври, 20110
naslovna

Познатата русокоса актерка Риси Витерспун, го отвори ќесето и даде 7 милиони долари за куќата која беше во сопственост на актерот Стивен Сигал. Домот покрај внатрешноста со голем број соби и бањи, има и базен и будистички храм.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi