Му најдоа на детево супер улога:) Па и заслужи искрено:)) Ештон Качер во “Два и пол мажи”

4 август, 20110
Ashton-Kutcher-Two-and-a-Half-Men-CBS

Ештон Качер ќе биде замена на Чарли Шин во серијалот “Два и пол мажи”. Ештон во серијалот ќе игра улога на Интернет магнат по име Валден Шмит, изјавила денеска на прес-конференција во Калифорнија, претседателот на CBS Entertainment, Нина Теслер.
Теслер не открила многу за плановите на деветата сезона, но кружат гласини дека премиерната епизода ќе биде фокусирана врз смртта на ликот кој го глумел Шин, Чарли Харпер.
Чарли Шин бил отпуштен од хит серијалот поради неговото непрофесионално однесување кое придонело до предвремено завршување на осмата сезона во февруиари, а требала да трае до март годинава.

Премиерата на деветтиот серијал “Два и пол мажи” е закажана за 19 септември 2011 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit