Скарлет во очај, ќе роди и дете само да се смири со Рајан Рејнолдс

4 август, 20110
skarlet i rajan

Откако Шон Пен ја остави, таа се обиде во неколку наврати да го врати но тој ја одби. Сега пак во очај се обидува да си го врати поранешниот сопруг Рајан Рејнолдс.

Близок пријател на Рајан изјавил дека таа постојано го барала на телефон, се сретнале неколку пати, но актерот се држи на дистанца иако сеуште ја сака, само со цел да се заштити од играта на Скарлет.

Познато е дека причината за нивниот развод беше тоа што Скарлет не сакаше да има дете, но сега и тоа го променила. Сега е спремна и да му роди дете само за да го придобие повторно, изјавил изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit