На дечковците им нуди улога во филм…во замена за секс

20 јули, 20110
Kirstie-Alley-e1298967640222

Познато е веќе дека актерката Кристи Али им дава предност на помладите мажи, но сега е откриено до каде е подготвена да отиде за да го привлеце вниманието на младите фраери.

Судејќи според пишувањата на американските таблоиди, Кристи испраќа стотоци  СМС пораки штом дојде до бројот на дечкото што и се допаѓа.

Нејзините пораки се од типот: “Сакаш да излеземе? Идеме на вечера, јас плаќам!, а знае да напише и: Можам да ти средам улога за филм … сето тоа за да го добие вниманието што и е потребно”, изјавува извор близок на глумицата.

Ова е само капка во морето проблеми од приватниот живот на 60-годишната Кристи. Откако излезе од американската верзија на шоуто Танц со ѕвездите, актерката бара утеха во големи количини на храна.

“Никој не очекуваше дека по шоуто и понатаму ќе се придржува на режимот на исхрана и вежбање, но од друга страна некој не очекуваше и дека така манијакално ќе навали на целата храна која ќе и се најде под рака”, вели загрижениот пријател.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit