На гости кај Барак Обама! Белата куќа во полн сјај!

28 јули, 20110
white-house

Администрацијата на Обама на својот Фликр профил, објавил серија нови фотографии од Белата куќа. Фотографиите ги покажуваат општените семејни моменти, службените состаноци и средби со истакнати личности.

Погледнете во Белата куќа!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit