Видео што ја шокираше Франција!!! А зошто? Милијардер со екстра манекенка! Ништо ново:)

28 јули, 20110
Arnaud Lagardere

Францускиот милијардер Арнауд Лагардер (50) направил секси фотосесија со својата девојка, моделот Џаде Форет (20) и со тоа ја сокираше јавноста и неговите бизнис партнери.

Фотографиите на кои Арнауд Лагардер, кој ја предводи една од најголемите француски компании Groupe Lagardère, која се занимава со мидиуми и издаваштво и полуголата ЏадеФорет разменуваат нежност, додека партнерите на милијардерот се во шок од неговиот потег.

Фотосесијата е снимена за белгискиот неделник  Le Soir, а она што на многумина им пречи е разликата во години. Поточно, Арнауд е 30 години постар од својата девојка, која инаку е супер модел.

“Не можеме да веруваме дека си го дозволил ова. Изгледа како потполно да полудел”, изјавил неговиот советник за односи со јавност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi