На Helen Mirren повторно и излета пцовка пред камерите

20 април, 20110
helen-mirren2

Helen Mirren била гостинка во утринската емисија на BBC, каде по втор пат и се случило да и се испушти нешто што не треба да го каже. Таа со водителката го дискутирала снимањето на нејзиниот последен филм, “Arthur”, па почнала со опишување на фразите на Russell, кој глуми заедно со неа, и не сакајќи извикала “You little shit”.

Водителот со цел да ја избегне неубавата атмосфера објаснил дека тоа е причината зашто претходното нејзино интревју не било дадено во живо.

Helen се случи да опцуе и на доделувањето на BAFTA наградите во 2007 година.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ozWwmdHssAw

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi